POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ronaldo përmbys Atletikon e Madridit, City shkatërron gjermanët

Juventusi dhe Manchester City kualifikohen në fazën tjetër të Champions League pas fitoreve spektakolare mbrëmjen e sotme.

Bardhezinjtë përmbysën rezultatin e ndeshjes së parë në Madrid 2-0, pasi shënuan 3 herë me Ronaldon në Torino duke kthyer gjithcka.

Ndërsa Manchester City shënoi shtatë herë në portën e Shalkes duke kaluar i qetë në cerekfinale.

d.ba.
Komento

Komente

 • Juve: 13/03/2019 13:55

  Te zbardhet sa me shpejt nga prokuroria dosja 401 ku Edi Rama blen me parate e droges Atletikon.

  Përgjigju
 • Fredi: 13/03/2019 09:14

  City të ha m....!

  Përgjigju
 • juventus: 13/03/2019 00:05

  Shyqyr qe Rama iku nga Liverpooli se na lidhi fare ne te Juventusit

  Përgjigju