Rosela Gjylbegu ‘thyen’ akullin për dashurinë! Prezanton për herë të parë partnerin që i ka rrëmbyer zemrën

Rosela Gjylbegu ‘thyen’ akullin për dashurinë! Prezanton për herë të parë partnerin që i ka rrëmbyer zemrën

Rosela Gjylbegu

Këngëtarja e njohur shkodrane, Rosela Gjylbegu ka ruajtur gjithnjë një profil jo shumë të lart publik dhe shumë pak raste është bërë pjesë e botës së showbizit me lajme që shkojnë përtej karrierës së saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku për herë të parë na ka prezantuar me të dashurin e saj, bashkangjitur së cilës ka publikuar edhe një “emoji” me zemra.

Duket se këngëtarja ka zgjedhur që t’i tregojë botës dhe dashurinë e saj.

Postimi i Rosela Gjylbegut

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Xhenald: 26/09/2022 22:24

  Shyqyr o Rosela e tregove do rrim te qen tani t gjith

  Përgjigju
 • Xhenald: 26/09/2022 22:23

  Epo shyqyr o Rosela se spo gjenim rehat tani.qe na e.tregove vazhdon jeta..m

  Përgjigju
 • Nika: 26/09/2022 14:19

  Rosela asht Njeri i Mirë dhe kangëtare e mirë. E falenderoj shumë për etikën e saj njerëzore, model për brezin e ri, por edhe për muzikën e saj të ndjerë... Respekte...

  Përgjigju
 • Rakipi: 25/09/2022 13:53

  Po kesaj a num ja kishte marre zemren Arvizuja....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se Samiti i BE në Tiranë do përshpejtojë integrimin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Ja momenti kur Sali Berisha qëllohet me grusht në fytyrë

VIDEO/ Ja momenti kur Sali Berisha qëllohet me grusht në fytyrë