Rrëmbyen me forcë në makinë një 16-vjeçar dhe e dhunuan, në pranga tre persona! Dyshohet se u konfliktuan për një vajzë

Foto ilustruese

Foto ilustruese

DURRES - Një 16-vjeçar është rrëmbyer me forcë nga tre persona pas një konflikti për të cilët dyshohet se shkak është bërë një vajzë. Policia ka ndërhyrë duke bërë të mundur lirimin e 16-vjeçarit si dhe arrestimin e tre pengmarrësve F. D. (K.), 32 vjeç, i kërkuar pasi ishte dënuar me një vit burg si dhe  A. P., 35 vjeç dhe A. H., 33 vjeç, banues në Laç.

Këta tre persona në bashkëpunim me njëri tjetrin kanë marrë peng 16-vjeçarin në lagjen Nr. 16, Durrës dhe më pas e kanë futur në makinën Audi ku dhe e kanë dhunuar.

Tashmë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprën penale "Heqja e paligjshme e lirisë, kryer në bashkëpunim".

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Fitoi zgjedhjet për kreun e PD, Berisha në ‘delir’: Ndodhi mrekullia e shekullit të 21