Elbasan- Rrezikoi të përplasej me dhjetëra makina se drejtonte makinën i pirë, arrestohet i riu pas disa minutash ndjekje

Foto ilustruese

ELBASAN- Një i ri është ndaluar nga policia pas një ndjekje disa minutëshe në afërsi të Paprit, pasi nuk i është bindur punonjësve të Policisë të cilët i kanë bëre shenjë për të ndaluar.

Pas ndjekjes nga policia, ai është arritur të prangoset dhe është shoqëruar në komisariat.

Paraprakisht burime policore pohojnë se i riu ka qenë nën e efektin e alkoolit dhe me manovrat e bëra në segmentin rrugor Elbasan-Paper ka rrezikuar të përplaset me dhjetëra automjete në lëvizje, si dhe të rrezikojë jetën e disa kalimtarëve.

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ti më shpëtove nga koma', Navalny nga spitali dedikim romantik për bashkëshorten në 20-vjetorin e martesës