Rrogozhinë/ Kamioni del nga rruga, plagoset drejtuesi

Një tjetër aksident ka ndodhur ditën e sotme. Bëhet fjalë për një kamion që ka dalë nga rruga në Rrogozhinë.

Si pasojë e këtij aksidenti ka mbetur i plagosur shoferi i automjetit. Dyshohet se shkak i aksidentit të jetë bërë terreni i rrëshqitshëm në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka kryer veprimet e hetimore.

  • Sondazhi i ditës:

    A ka ndikuar COVID-19 në ekonominë familjare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Makina përplas për vdekje kalimtarin në Elbasan, largohet nga vendngjarja autori