Rrufe në qiell të hapur, pamje fantastike nga plazhi i Durrësit (FOTO)

Rrufe në qiell të hapur, pamje fantastike nga plazhi i Durrësit (FOTO)

Mesnata e djeshme na ka rezervuar pamje fantastike. Për të gjithë ata që kanë qenë me pushime në Durrës, kanë pasur fatin që të shijojnë në spektakël të jashtëzakonshëm të rrufeve. Qindra shkarkime atmosferike të energjisë elektrike ndriçuan qiellin mbi Durrësin, duke krijuar një situatë të frikshme, por njëkohësisht edhe të bukur.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Vëllezërit Veshaj ndajnë foto nga pushimet me partneret, Bora dhe Heidi shihen bashkë (FOTO)

Vëllezërit Veshaj ndajnë foto nga pushimet me partneret, Bora dhe Heidi shihen bashkë (FOTO)