Rrugës për te Basha, Rama takime
dhe foto me qytetarët në Bulevard

Rrugës për te Basha, Rama takime<br />dhe foto me qytetarët në Bulevard
Pas ftesës së Nishanit për një takim të dytë mes Ramës dhe Bashës në Presidencë, kryeministri mbërriti i pari, pasi e përshkoi në këmbë rrugën nga Kryeministria në zyrën e kreut të shtetit.
 
Gjatë rrugës, Rama gjeti kohën të takonte dhe të bënte edhe disa foto me qytetarët, ndërsa u shoqërua deri në hyrje të Presidencës nga Sekretari i Përgjithshëm, Agaçi.
 
Ndryshe nga Rama dhe ashtu si herën e parë, Basha preferoi makinën, ndërsa mbërriti 3 minuta me vonesë në Presidencë.

dy.b/shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Partisë Demokratike, koalicioni Meta-Berisha do të vijojë garën për zgjedhjet lokale të 14 majit

Kolegji Zgjedhor rrëzon padinë e Partisë Demokratike, koalicioni Meta-Berisha do të vijojë garën për zgjedhjet lokale të 14 majit