Ruçi mesazh ngushëllimi për viktimat e tërmetit të Turqi: Mbështetje e solidaritet Presidentit Erdogan

1577567167_5d9b3ea12192druci.jpg
Kryetari i Kuvendit Ruçi,ka bërë një mesazh ngushëllimi për popullin turk dhe Presidentit Erdogan, pas tërmetit tragjik që la pas shumë viktima.

"Ngushëllojmë dhe ndajmë dhimbjen me popullin turk dhe familjet e viktimave. Mbështetje, kurajo e shërim të shpejtë të lënduarve. Mbështetje e solidaritet Presidentit Erdogan. Goditjet e natyrës përballohen bashkarisht" tha Ruçi.


Lajmi kryesor:

Tërmeti në Turqi, reagon politika shqiptare, Rama: E trishtueshme fatkeqësia që ra mbi ta


  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Mori medaljen e artë në Lojërat Olimpike, Distria Krasniqi jehonë në  mediat ndërkombëtare