Rutina e jetës suaj në çift do sjellë disa problem sot! Beqarët duhet të jenë më të guximshëm...horoskopi sot

Foto ilustruese

DASHI 21. mars - 20. prill

Gjatë kësaj dite do ndërgjegjësoheni edhe më shumë për rëndësinë që ka partneri në jetën tuaj dhe do bëni çdo gjë për ta mbajtur marrëdhënien edhe më të mirë. Beqarët do jenë më të gatshëm të dalin e të njohin persona të rinj kështu qe kanë për t'u ndeshur me persona vërtet interesante. Ne planin financiar do fryje një fllad i ngrohte dhe atmosfera do ngrohet tej mase.

DEMI 21. prill - 21. maj

Sot mund te përballeni edhe me situata te sikletshme ju te dashuruarit, por ama nuk do mungojnë as momentet romantike dhe te mbushura me emocion. Beqaret duhet te tregohen me te guximshëm dhe duhet t'i shprehin ndjenjat për dike. Ne planin financiar fati ka për te qene ne anën tuaj dhe nuk do keni asnjë lloj problemi. Do dilni edhe nga situatat delikate ku ishit futur.

BINJAKET 22. maj - 21. qershor

Gjera do evoluojnë për mire sot ne jetën tuaj ne çift. Do jeni edhe me te përgjegjshëm për gjithçka qe do bëni. Beqaret, te ndihmuar fort nga Dielli do e shtojnë imagjinatën dhe do jene me te gatshëm te dalin neper takimet qe kane ëndërruar. Ne planin financiar do dini ta ruani përherë ekuilibrin dhe nuk do tundoheni aspak për te kryer shpenzime te konsiderueshme.

GAFORRJA 22. qershor - 22. korrik

Çdo gjë do filloje te rregullohet ne jetën tuaj sentimentale. Ka ardhur momenti te mendoni për diçka te veçante dhe qe do e lere pa fjale te dashurinë e zemrës. Takimet do jene te shumta për beqaret por ata nuk do jene te interesuar për asnjë. Do dini shume mire sot sesi t’i organizoni financat. Edhe pak maturi dhe kujdes me shpenzimet dhe asgjë e keqe nuk do te ndodhe.

LUANI 23. korrik - 22. gusht

Rreziqet për keqkuptime ne çift do shtohen edhe me shume gjate kësaj dite. Do mendoni se jeni perfekte dhe se për çdo qe do ece keq fajin e ka partneri. Beqaret duhet t'i bëjnë sytë katër dhe nuk duhet ta lënë asnjë mundësi t'iu ike nga duart. Jo gjithmonë do ju paraqiten mundësi te tilla prandaj duhet bere kujdes. Financat do mbeten te turbullta pasi nuk do i rezistoni dot tundimit për te shpenzuar shuma marramendëse.

VIRGJERESHA 23. gusht - 23. shtator

Qetësi e madhe do mbizotërojë ne lidhjen tuaj. Nuk do ketë shume pasion por as zënka nuk do ketë. Thjesht një e përditshme pa ndonjë histori te veçante. Beqaret nga ana tjetër do jene joshës dhe mjaft te kërkuar nga sytë e seksit tjetër. Takimet qe do bëni do jene mjaft premtuese. Edhe pse do keni shume dëshire për shpenzime nuk duhet te abuzoni. Buxheti i lëkundur.

PESHORJA 24. shtator - 23. tetor

Rutina e jetës suaj ne çift do sjelle disa problem sot. Pesha e gjerave te zakonshme do iu rendoje se tepërmi dhe do mundoheni te gjeni një rruge për t’u larguar nga ai ambient. Mundësitë e beqareve për takime do jene te shumta. Reflektoni pak dhe zgjidhni personin e duhur. Merkuri do iu ndihmoje me financat dhe do iu beje te tregoheni shume te matur me shpenzimet.

AKREPI 24. tetor - 22. nëntor

Jeni ne çift? Për disa pasioni do te shpërtheje si një vullkan dhe emocionet qe do përjetoni do jene te shumta. Shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Dashuria për beqaret do jete shqetësimi me i madh por qe sot do ketë mundësi te zgjidhet. Nuk do ndiheni me vetëm. Saturni do ua trondite paksa sektorin e financave. Një hua e pa shlyer do e përkeqësoje edhe me tepër gjendjen. Kujdes!

SHIGJETARI 23. nëntor - 21. dhjetor

Fale ambicies qe do keni ne pune, jeta sentimentale do kaloje ne plan te dyte. Mos u shqetësoni sepse Marsi do beje qe partneri te tregohet mjaft i kuptueshëm dhe tolerant. Dita e beqareve do jete interesante. Mos neglizhoni asnjë takim sepse ne këtë mënyrë s’keni për ta gjetur asnjëherë atë qe kërkoni. Do harxhoni shume energji për te përmirësuar buxhetin.

BRICJAPI 22. dhjetor - 20. janar

Do lundroni ne një det te qete dhe te ngrohte sot. marsi do iu nxite te jeni me tolerante dhe te kuptueshëm me partnerin tuaj. Tensioni nuk do mbizotërojë ne asnjë moment. Për sa iu përket beqareve, është Hëna ajo qe do sjelle surpriza mjaft te këndshme. Përfitoni sa te mundni! Urani do iu ndihmoje te përmirësoni ekuilibrin financiar. Gjithsesi mire do jete mos shpenzoni pa limit.

UJORI 21. janar - 19. shkurt

Ne parim duket se nuk do ketë probleme ne jetën tuaj ne çift. Ka mundësi qe te bëni edhe diçka te këndshme se bashku. Mund te behet fjale për një aktivitet argëtues, një darke, etj. Beqaret do kenë një dite mjaft te favorshme. Ka ardhur momenti i duhur qe ju te takoni personin tuaj te ëndrrave. Me financat do keni fat por duhet te dini si ta shfrytëzoni. Tregohuni te matur ne çdo moment.

PESHQIT 20. shkurt - 20. mars

Saturni ne përgjithësi do jete mjaft i favorshëm për çiftet. Ky planet do iu ndihmoje ta thelloni edhe me tepër lidhjen tuaj dhe te bëni plane për te ardhmen se bashku. Ju beqare iu ka ardhur ne maje te hundës vetmia dhe keni filluar te mos besoni me tek dashuria. Mos e humbi shpresën sepse dot do ketë ndryshime. Marrëdhënia me paratë do jete jo fort e mire. Beni kujdes!

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapen klubet e natës, diskotekat dhe të lejohet muzika?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'I dhanë 140 plumba', Berisha zbulon porosinë që i dha Azem Hajdarit para vrasjes: Ja dy mënyrat që të shpëtosh