Sabije Elezi dhe Sadije Berisha, nusja dhe krushka e Berishës kishin nënshtetësi suedeze

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Salianjnji i ashpër me Alibeajn: Ka vulën dhe logon, por s’ka 61 kandidatë për bashkitë me të cilin thonë se do shkatërrojnë Berishën