Sarah Berisha tregon për takimin e sikletshëm me 'vjehrrën'

Sarah Berisha tregon për takimin e sikletshëm me 'vjehrrën'

Sarah Berisha dhe Dj PM

Sarah Berisha, blogerja e njohur por njëkohësisht edhe ish-konkurrentja e “Big Brother VIP Albania”, ka folur për herë të parë në lidhje me takimin që ka pasur me nënën e DJ PM-it.

Blogerja u shpreh se në fillim takimi ishte i sikletshëm, por sipas saj nëna e DJ PM-it ishte shumë e sjellshme dhe ajo e ka qejf që Sarah është në krah të Pajtimit.

“Në fillim ishte e sikletshme, por ishte shumë e mirë, shumë e sjellshme, ma bëri dhe takimin më të lehtë. Folëm në përgjithësi, më shumë ishte takim si një grua që më ka ndjekur e më ka suportuar nga jashtë dhe më ka qejf që jam në krah të djalit të saj”.-tha Sarah.

Sarah dhe PM kanë arritur ta vazhdojnë lidhjen e tyre edhe pas eliminimit nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, dhe duket se romancën e tyre po e shijojnë edhe jashtë.

Sarah dhe DJ PM ishte çifti i parë që u formua brenda emisionit dhe lidhja e tyre përveç se bëri shumë bujë në mediet rozë, u pëlqye gjithashtu edhe nga ndjekësit e emisionit.

Edhe pse në fillim ata patën ulje dhe ngritje në marrëdhënien e tyre duke se çdo gjë po shkon shumë mirë mes dyshes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vizita e Presidenti Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura

8 ushtarë të tjerë rusë të dyshuar për krime lufte në Bucha, plaçkitën shtëpitë e braktisura