Sarandë, arrestohen tre të rinj
ndalohen me 170 gr kanabis

Sarandë, arrestohen tre të rinj<br />ndalohen me 170 gr kanabis
Nga Shërbimet e Komisariat të Policisë Sarandë në aksin rrugor Gjirkastër –Sarandë në afërsi të shtatit Vrion i është bërë shenjë të ndalonte dhe është ushtruar kontroll në autoveturën tip Mercedes-Benz, me targa SR 6366 B brenda të cilës ndodheshin shtetasit: Xhorxhino Vasili, vjec 18; Erjon Prifti, vjec 22 dhe Elvis Jano, vjec 25, të tre banues në Sarandë.

Nga kontrolli i ushtruar në këtë automjet janë gjetur rreth 170 gr lëndë bimore e llojit kanabis sativa e cila është sekuestuar në cilësinë e provës materiale së bashku me autoveturën. ah/shqiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’