Sarandë/ Tentoi të futet me forcë në komisariat, arrestohet 41-vjeçari

Sarandë/ Tentoi të futet me forcë në komisariat, arrestohet 41-vjeçari

Foto ilustruese

Policia e Sarandës ka arrstuar një 41-vjeçar pasi ka tentuar të hyjë me forcë në ambientet e komisariatit të policisë dhe ka kundërshtuar punonjësit e atij institucioni.  Çështja i kaloi Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë