Scarlett Johansson në bikini

Scarlett Johansson në bikini
Ajo është një nga femrat më të dëshiruara në botë me linja perfekte, edhe pse nuk frenohet asnjëherë para tundimeve të ushqimeve që i dalin para. Scarlett Johansson është parë teksa pushonte në plazhet e Hawaii-t me të dashurin e saj Nate Taylor. Scarlett dhe Nate janë në një lidhje prej 6 muajsh, prandaj edhe kanë zgjedhur plazhet tropikale për të pushuar. Pak më parë ata kanë qenë në një fast-food, ku kanë marrë me vete disa ushqimeve super-kalorike. Aktorja nuk e ka vrarë mendjen aspak nëse mund të rrezikojë të shtojë ndonjë kilogramë, thjesht ka preferuar t’i shijojë ato buzë detit.

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve