Së shpejti baba, Ermal Meta zbulon emrin e vogëlushes

Së shpejti baba, Ermal Meta zbulon emrin e vogëlushes

Ermal Meta

Këngëtari i njohur Ermal Meta në një intervistë për mediat italiane ka zbuluar emrin që do t’i vendos vogëlushes që pritet të vijë në jetë në muajin qershor.

Ai tregoi se vajza do të quhet Fortuna Marie.

“Një aventurë e bukur do nisë. Ajo do të quhet Fortuna Marie”, shprehet Ermali, në emisionin ‘Verissimo’.

 Ndërkohë që theksoi se titullin e albumit të ri “Buona Fortuna” ia ka kushtuar të së bijës.

“Ne e morëm vesh lajmin kur kisha filluar të punoja për albumin dhe më duhej të konceptoja gjithçka përsëri nën dritën e një energjie tjetër”, shpjegon këngëtari.

Gjithashtu Ermali ka rrëfyer se mezi pret që ta takojë atë.

“Kam biseduar me miq të tjerë, thonë se është normale të ndjesh këto emocione. Jam i ngrirë dhe i lumtur duke pritur të shoh fytyrën e saj”, tha ai.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

EUROPOL paralajmëron rritje të krimit të organizuar: Tregtia e drogës po nxit dhunën, situata është dramatike

EUROPOL paralajmëron rritje të krimit të organizuar: Tregtia e drogës po nxit dhunën, situata është dramatike