VIDEOLAJM/ Selami Jenisheri me biçikletë në trotuar edhe pse ngjitur ka korsinë e dedikuar, ecën i pashqetësuar me njërën gomë të rënë


Veç flokëve në ngjyrë të kuq, në detaj tjetër që identifikon më së miri deputetin 80-vjeçar Selami Jenisherin, është edhe biçikleta e tij ngjyrë rozë, me të cilën lëviz kudo. Me të njëjtën lëvizur edhe sot në kryeqytet, ku siç duket në video, ai ecën në trotuar, edhe pse ngjitur ka korsinë e dedikuar për biçikletat. E në fakt, ai nuk duket i shqetësuar edhe pse njëra nga gomat e biçikletës ka rënë. Pasi ndalon njëherë dhe i hedh një sy, ai vijon i qetë udhëtimin po në trotuar.

J.SH./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të hetohen gjyqtarët e prokurorët e larguar nga Vettingu?

Komento

Komente

 • Selami: 11/06/2021 06:02

  Paska qene te Gjykata e Larte , tenton ti vjedhe pronen familjareve te tij . Njeriu me i ndyre ne toke , burre e grua te denuar

  Përgjigju
 • drino: 14/05/2021 19:08

  Mos ja vini re se ky RRK eshte....

  Përgjigju
  • Tobestrafkulla: 15/05/2021 22:06

   Si te gjith aleatet e bashes qe zun vend ne parlament.×

Lajmi i fundit

John

Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë