Seldi “ndahet” nga Sinani

Seldi “ndahet” nga Sinani
Sigurisht që të gjithë që po lexojnë këtë titull, menjëherë do të mendojë për atë historinë që u fol kohë më parë në media mes Seldit dhe Sinan Hoxhës, që edhe rezultoi i rremë. Po në fakt është diçka krejt tjetër. Këngëtarit Seldi Qalliu i është refuzuar prania në një koncert i cili organizohet në Malmo të Suedisë. Shkak ka qenë pronari i lokalit, i cili ka menduar që Seldi nuk mund të këndojë pasi disa këngë i këndon me Sinan Hoxhën dhe në fakt ai aty ka qenë vetëm. Siç edhe shkruhet në faqet e ndryshme të internetit, pronari i lokalit nuk ka dashur të bëjë askënd armik dhe nuk ka lejuar që Seldi të këndojë në mbrëmjen e dytë.

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën

Putin beson se Perëndimi ka kaluar çdo vijë të kuqe: Ata janë nxitësit e konfliktit, po shpërndajnë më shumë municion për Ukrainën