Sërish probleme teknike në festivalin e Sanremos! Këngëtari ndërpret performancën, nuk dëgjonte veten në kufje

Sërish probleme teknike në festivalin e Sanremos! Këngëtari ndërpret performancën, nuk dëgjonte veten në kufje

Gianluca Grignani

Problemet teknike janë rikthyer në mbrëmjen e tretë të Festivalit të Sanremos. Këngëtari Gianluca Grignani u detyrua të ndërpriste performancën e tij sepse nuk arrinte ta dëgjonte veten në kufje, pikërisht siç i ndodhi këngëtari Blanco.

Ndërkohë, artistët kanë bërë gjeste nga më të ndryshmet. Grignani doli duke i hedhur lule publikut ndërsa Paola dhe Chiara përshëndetën në gjuhën e shenjave. Në mbrëmjen e tretë të festivalit të Sanremos, nuk mbeti jashtë vëmendjes kompozitori amerikan Burt Bacharach që u nda nga jeta në moshën 94-vjecare.

Mbrëmjen e sotme të 28 artistët do të performojnë këngët e tyre live për herë të dytë. 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë