Shakira, një familje
të kompletua

Shakira, një familje<br />të kompletua
Shakira dhe bashkëshorti i saj Gerard Pique kanë dalë së bashku me djalin e tyre Milan një shëtitje nëpër Spanjë.

Çifti janë kapur për dore, ndërsa djalin 18 muajsh po e mban në krahë babai i tij.

Të dy janë veshur me bluza T-shirt në ngjyrë gri. Ndërsa Milan, i kanë veshur një palë pantallona ngjyrë të kuqe me bluzë dhe këpucë ngjyrë blu.

shakira

Shakira është parë për herë të fundit me Pique në Billboard Music Awards të dielën e kaluar ku shkëmbyen një puthje pasionante pas prezantimit dinamik të këngës së saj.
 

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan

DASH e shpalli ‘Non Grata’ Berishën, 65% e shqiptarëve e mendojnë të drejtë vendimin amerikan