SHBA/ Të shtëna me armë në parkun e Los Angeles, 2 viktima, 5 të plagosur

SHBA/ Të shtëna me armë në parkun e Los Angeles, 2 viktima, 5 të plagosur

Pamje nga parku ku ndodhi sulmi

SHBA- Dy persona u vranë dhe të paktën pesë të tjerë u plagosën nga të shtënat me armë të dielën në një park në lagjen San Pedro në Los Angeles, sipas zyrtarëve.

Hetuesit besojnë se të shtënat filluan pas një përplasjeje mes dy personave në "Peck Park".

"Ne po vazhdojmë të pastrojmë parkun për prova dhe viktima të mundshme," njoftojnë autoritet.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Veliaj takon 3 studentët që Bashkia u dha bursa për studimet në Kolegjin e Europës: Investim që do ia rikthejnë qytetit me dijen e tyre

Veliaj takon 3 studentët që Bashkia u dha bursa për studimet në Kolegjin e Europës: Investim që do ia rikthejnë qytetit me dijen e tyre