POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

SHBA, të shtëna me armë zjarri në një sallë lojrash, 3 të vdekur dhe 4 të plagosur (VIDEO)

Salla e lojrave ku ndodhi sulmi

3 persona kanë vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri që janë rregjistruar këtë të shtunë në një sallë lojrash në Los Angeles, SHBA.

Sulmi nuk dihet nëse është kryer nga një apo disa persona, por mediat e huaja cilësojnë se të shtënat me armë zjarri janë regjistruar konkretisht në Gable House Bowl.

Autoritetet kanë paralajmëruar vendasit që të qëndrojnë larg zonës, për të mos ndikuar në procesin hetimor të zbardhjes së ngjarjes.

a.s.
Komento