SHBA, të shtëna me armë zjarri në një sallë lojrash, 3 të vdekur dhe 4 të plagosur (VIDEO)

SHBA, të shtëna me armë zjarri në një sallë lojrash, 3 të vdekur dhe  4 të plagosur (VIDEO)

Salla e lojrave ku ndodhi sulmi

3 persona kanë vdekur dhe 4 të tjerë janë plagosur nga të shtënat me armë zjarri që janë rregjistruar këtë të shtunë në një sallë lojrash në Los Angeles, SHBA.

Sulmi nuk dihet nëse është kryer nga një apo disa persona, por mediat e huaja cilësojnë se të shtënat me armë zjarri janë regjistruar konkretisht në Gable House Bowl.

Autoritetet kanë paralajmëruar vendasit që të qëndrojnë larg zonës, për të mos ndikuar në procesin hetimor të zbardhjes së ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

21 janari krim shtetëror/ Të hënën me prova në SPAK gruaja e Nikës! Basha

21 janari krim shtetëror/ Të hënën me prova në SPAK gruaja e Nikës! Basha "vetëmbrohet", Berisha vetëm heshtje