Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg takon presidentin Bajram Begaj më 7 mars

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg takon presidentin Bajram Begaj më 7 mars

Jens Stoltenberg dhe Bajram Begaj

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg do të takohet me Presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj.

Bëhet e ditur se takimi do të zhvillohet më datën 7 mars në selinë e NATO-s. Pas takimit, Stoltenberg dhe Begaj do të dalin në një konferencë për shtyp.

Lajmi është bërë i ditur nga web-i zyrtar i NATO-s. 

Njoftimi i NATO-s

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të zhvillohen zgjedhje të reja në komunat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit

Plumb 50 vjeçarit në Shijak, policia në ndekje të autorit