Shenjat e horoskopit që urrejnë njëra-tjetrën

Shenjat e horoskopit që urrejnë njëra-tjetrën

Foto ilustruese

Secili prej nesh ka një person, të cilin nuk e duron dot pavarësisht se çfarë bën ai. Vetëm prania e tij të bën të ndihesh i acaruar dhe i bezdisur pa masë. Por sipas yjeve, ka disa persona që ne i urrejmë. 

Dashi ka Akrepin

Demi ka Binjakët

Binjakët kanë Bricjapi

Gaforrja ka Shigjetarin

Luani ka Virgjëreshën

Virgjëresha ka Gaforren

Peshorja ka Ujorin

Akrepi ka Peshoren

Shigjetari ka Demin

Bricjapi ka Peshqit

Ujori ka Luanin

Peshqit kanë Dashin

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

I jashtëzakonshëm Vedat Muriqi i shënon super gol Real Madridit (VIDEO)

I jashtëzakonshëm Vedat Muriqi i shënon super gol Real Madridit (VIDEO)