Sherr me karrige e shishe në zonën e Ish-Bllokut në Tiranë, protagonistë djali i Tom Doshit dhe nipi i ish-deputetit (VIDEO)

TIRANË- Një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur sot në një prej lokaleve në zonën e ish-bllokut në kryeqytet. Ka qenë një konflikt i momentit që ka agravuar në përplasje fizike mes tyre.

Në videon e mëposhtme shihet qartë teksa ata goditen me karrige, tavolina dhe shishe me njëri-tjetrin.

Është dashur ndërhyrja e policisë për të ndarë të rinjtë dhe ka shoqëruar 5 persona për të marrë deklaratat. Protagonistët e zënkës kanë qenë Markos, djali i deputetit Tom Doshi dhe nipi i ish-deputetit të PDIU-së Aqif Rakipi. Pasi janë shoqëruar brenda ata janë pajtuar me njëri-tjetrin dhe nuk kanë bërë kallëzim. Fatmirësisht nga përplasja personat e përfshirë nuk kanë dëmtime të rënda në trup.

E.D./B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë ndryshime në qeveri?

Komento

Komente

 • Qytetari: 07/06/2020 09:52

  Paska qene sfide e forte per nga emrat Po vrk akoma kshu vazhdohet ktu cuni ktit cuni atit

  Përgjigju
 • gimi: 06/06/2020 16:23

  Lokali i Desada Metes, vend i pershtatshem vetem per sherre dhe dallavere

  Përgjigju
 • Lor: 06/06/2020 11:19

  U be dhe ai pi*ka i qifes te bej si j fort pupu ku ka katandis pums

  Përgjigju
 • free: 06/06/2020 11:06

  Kur nuk ben denoncim ste kap ligji ...kshu e kan bo sot per tironsit e rinj.

  Përgjigju
 • Edi: 06/06/2020 11:04

  Haaaaaa. Te paktet po i jepni pak knaqesi ne keto kohe te veshtira popullit

  Përgjigju
 • Aritidh: 06/06/2020 09:44

  Bjerini njeri tjetrit o bastarde! O bij kriminelesh, qe sot hani gjakun e popullit. O bij baxhellash vrituni me njeri tjetrin se ky shtet sju beri gje

  Përgjigju
 • goni nga lezha: 06/06/2020 08:54

  ua qofsha robt te dyve

  Përgjigju
 • Eva: 06/06/2020 06:07

  Ne asnje vend te botes nuk ndodh kjo si ka ndofh me keta gjyqtard plepash ne Kavaje!!Te korruptuar!Turp!Neser e ka radhen goca juaj jo nga 7 por nga 27 adoleshente!

  Përgjigju
 • Emigranti: 06/06/2020 04:39

  Vetem femit e tyre kan ngel aty. Nuk kan ik si gjith Shqiptaret

  Përgjigju
 • Sqaruesi: 05/06/2020 21:08

  Neser kercet kallashi, dhe ne fund u sqaruan shqiptaret.

  Përgjigju
 • Bili: 05/06/2020 20:55

  Fshatarë të lindur apo të ardhur ne Tirane nga prinder fshatarë !

  Përgjigju
  • Fshatari Shpellari: 06/06/2020 23:51

   O katundare.. Enveri nuk ju lejonte ne qytet pa pashaportizim...se ju vjen era bajge dhe ne bajga gomari (sic jan prinderit tuaj) eshte mbush parlamenti katundaro-shqiptar...

  • genti: 06/06/2020 10:20

   o muhharem o hajvan kush eshte nip bajraktari ai mashtus?! kurre skan luftu fisi tije vec kusare kane qene. ai eshte i vet shpall nip i prekes e i te tjerve po ka lidhje me ta aq sa ke ti nga emri me sulltanin e turqis. boll o idjot se kur erdhet ne tirane late kembet te shatrivani zhulsa injorant

  • Loni: 06/06/2020 08:58

   @muharrem Halabak jane perderisa pejn pordh sikur kan cliru Shqiperine

  • muharrem: 05/06/2020 23:36

   oooooo ju hangert mortja katunart e tirans qe i bani bota qytet kan ftyr me i than nipit te bajraktarit fshatar bani 100 vjet kryeqytet as dy brez ai ka degt te ata qe kan luftu me turk serb malazez kurjoz me dit ca ban me jeten tane ti pseudo kryeqytetasi

 • Taso: 05/06/2020 19:12

  Ku jan ke parlamenti

  Përgjigju
 • Krrajl: 05/06/2020 18:48

  Hahahhaha kafsheri albanistani lale, kafsheri evriuer...

  Përgjigju
  • Vlora: 06/06/2020 12:17

   Hahahaha evriuer×

Lajmi i fundit

John

Katër foto të dixhitalizuara të Ismail Qemalit ekspozohen në COD