Sherr me kushërinjve në Kamëz, 4 të plagosur mes tyre edhe një 15-vjeçar

Sherr me kushërinjve në Kamëz, 4 të plagosur mes tyre edhe një 15-vjeçar

Foto ilustruese

KAMËZ- Një konflikt ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bathore, në lagjen nr. 6. Sipas policisë gjatë një konflikti për motive të dobëta, Fatjon Luca, ka goditur me mjet prerës kushuririn e tij Hafuz Troci.

Gjatë konfliktit kanë marrë dëmtime të lehta dhe familjarët e dy palëve të konfliktit, shtetasit M. L., B. C., dhe një 15-vjeçar.

Të dëmtuarit ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën ndërsa autori i dyshuar është shoqëruar në komisariat. Paraprakisht dyshohet se shkak i sherrit është bërë një borxh prej 1000 eurosh.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin