Sherr me thika mes dy të rinjve në Tepelenë, plagosen dhe dërgohen në spital

Dy të rinj, me inicialet L. I. dhe E. K. 22 vjeç banues në fshatin Hormovë në Tepelenë janë plagosur pas një përleshje me thika dhe sende të forta. Nga ngjarja që ndodhi mesditën e sotme rreth orës 12:30 u plagos rëndë 22-vjeçari me inicialet L. I. që u transportua në spitalin e Gjirokastrës.

Ndërkohë që disa orë më pas është arrestuar edhe moshatari i tij, që u konfliktua me inicialet E.K. i cili është shoqëruar për në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik