Sherr me thika në Patos! Ndërron jetë në spital 46-vjeçari, autori arratiset me 'Benz', por kapet pas 5 orësh (EMRI)

FIER- Pas grindjes së momentit të ndodhur në Patos të Fierit, 46-vjeçari që u dërgua me urgjencë në spital nuk ka mundur të mbijetojë. Përparim Seiti është viktima me banim në Kasnicë, i cili nuk mundi të mbijetonte edhe pas operacionit të kryer në urgjencën e Fierit.

Autori i ngjarjes është identifikuar nga policia si A. S., 31 vjeç, banues në Kasnicë dhe është kapur pas 5 orësh në fshatin Drizarë, Mallakastër. Pas plagosjes 31-vjeçari u largua nga vendngjarja me makinën e tij tip "Benz". Mbeten ende të paditura arsyet e konfliktit mes tyre.

Sipas policisë, materialet do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale "Vrasje me dashje e mbetur në tentativë".

Ne.k.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush i fiton zgjedhjet e pjesshme vendore të 6 marsit?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit