Sherr mes adoleshentëve në Kamëz, 2 përfundojnë në spital, shoqërohet në polici autori i dyshuar

Foto ilustruese

Rreth orës 14:45, në Kamzë, gjatë një konflikti të çastit, janë lenduar dy të mitur 16 vjeç dhe 17 vjeç, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë bërë shoqërimin për veprime të metejshme të R. V, 17 vjeç, si autor i dyshuar i ngjarjes.

Nuk dihen ende rrethanat se si ka nisur sherri. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Përmbyset kamioni me naftë në Qafë Thanë, derdhet karburanti në rrugë! Ndotet zona, vështirësi në qarkullim