Sherr mes adoleshentëve në Pogradec, 16 vjeçari plagos me thikë bashkëmoshatarin e tij

Foto ilustruese

POGRADEC- Një 16 vjeçar është kapur nga policia, pasi ka qëlluar me thikë bashkëmoshatarin e tij.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 1,  ku gjatë një konflikti të çastit, 16 vjeçari me iniciale L. S., banues në Pogradec, dyshohet se ka dëmtuar me mjet prerës 16 vjeçarin me iniciale R. T., i cili aktualisht po merr mjekim në Spitalin e Pogradecit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në cilësinë e provës materiale iu gjet dhe sekuestrua një thikë.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e plota të ngjarjes.

Thika e sekuestruar

D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Klubet paralajmërojnë protesta! A jeni dakord me vendimin e Ligës së Futbollit për të përshkallëzuar bojkotin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Bregu për vrasjen e Hajdarit: Ka mungesë dëshmish shkencore (VIDEO)