Sherr mes dy personave në Durrës, plagoset me thikë një 55-vjeçar, arrestohet autori

Foto ilustruese

Një person ka mbetur i plagosur me thikë në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Nr.13 në zonën e Plazhit, ku sherri mes dy personave për motive banale ka përfunduar në plagosjen e njërit prej tyre.

51-vjeçari A.Ç. ka goditur me thikë 55-vjeçarin A.S., 55 vjeç, të dy banues në Durrës. Autori është kapur menjëherë, në tentativë për t'u larguar nga vendi i ngjarjes.

Ndërkohë që i plagosuri ndodhet në Spitalin Rajonal Durrës nën kujdesin e mjekëve, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tij.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kancelari austriak Kurz: Kosova dhe Serbia duhet të gjejnë rrugën e marrëveshjes