Sherr mes dy vlonjatëve për motive të dobëta, njëri përfundon në spital, tjetri në pranga

Foto ilustruese

Një konflikt për motive të dobëta mes dy personave ka përfunduar në plagosjen e njërit prej tyre.

Një vlonjat është qëlluar me mjete të forta nga një tjetër person gjatë sherrit, duke përfunduar në spital me plagë të rënda por jashtë rreziku për jetën. Sherri ka ndodhur në Vlorë, ndërsa policia ka vënë në pranga autorin e plagosjes.

Dyshohet se shkak i sherrit ka qenë një zënkë e momentit që ka acaruar gjakrat mes dy personave.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa nuk dihen ende detaje të tjera. 

I.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento

Komente

 • Eri: 24/05/2020 13:34

  Njerzit me te peshtir ne shqiperi qytet i bukur me njerez te keqinj

  Përgjigju
  • Buzderri: 24/05/2020 16:38

   Vlora eshte fshate jo qytet

 • Fredi: 24/05/2020 08:49

  Jo plako jo nuk boen kto gjona n Vlon, rob t mir vlonjatt mos i akuzoni kot skoti

  Përgjigju
 • Kuç: 24/05/2020 06:30

  Njereze te liqe e të egër vllonjatet

  Përgjigju
  • tani: 24/05/2020 08:27

   o te marte dreqi ty injorant.meso f shqip pastaj lah gojen kur para se te zesh vlonjatet ne goje×

Lajmi i fundit

John

Pse e mbyllën brenda Lulzim Bashën?