Sherr mes të miturve në shkollën e Paskuqanit, 15-vjeçari godet me thikë bashkëmoshatarin

Sherr mes të miturve në shkollën e Paskuqanit, 15-vjeçari godet me thikë bashkëmoshatarin

Foto ilustruese

PASKUQAN- Një konkift mes të miturve në shkollën ‘Jashar Hoxha’ në Paskuqan ka agravuar në përdorimin e armëve të ftohta.

Pas konfliktit një 15-vjeçar ka goditur me thikë bashkëmoshatarin e tij. Për pasojë, adoleshenti është plagosur dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve. Autori është shoqëruar në komisariat për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë