Sherr në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut, plagosen me sende të forta dy persona

Sherr në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut, plagosen me sende të forta dy persona

Foto ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në Sauk, pas një sherri.

Ngjarja u regjistrua rreth orëve të para të mëngjesit, në afërsi të rrethrrotullimit të Saukut, ku janë plagosur me sende të forta personat me inicialet M. D., dhe S. S. Ata ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka nisur hetimet.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Reforma territoriale, mendoni se ndarja aktuale në 61 bashki është në rregull?×

Lajmi i fundit

Miratohet rezoluta për dënimin e masakrës së Srebrenicës, maxhorancën bashkon votat me opozitën, 133 deputetë pro, asnjë kundër

Miratohet rezoluta për dënimin e masakrës së Srebrenicës, maxhorancën bashkon votat me opozitën, 133 deputetë pro, asnjë kundër