Thyerje xhamash dhe sherr në Elbasan mes disa të rinjve, plagosen dy persona (VIDEO)

ELBASAN- Dy të rinj janë konfliktuar me njëri tjetrin në qytetin e Elbasanit. Ngjarja ka ndodhur në lagjen "Haxhias", në ambientet e brendshme  të një lokali ku janë goditur me mjete të forta 24 vjeçari me iniciale E.B., dhe E.B., 21 vjeç,  banues në Elbasan.

Dy të rinjtë janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, për ndihmë mjeksore. Ndërkohë makina e njërit prej djemve u janë thyer xhamat.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve. 

Njoftimi i policisë:

Elbasan/ Informacion paraprak 

Në lagjen "Haxhias", Elbasan, në ambientet e brendshme  të një lokali në rrethana ende të paqarta janë goditur me mjete të forta shtetasit E.B., 24 vjeç, dhe E.B., 21 vjeç,  banues në Elbasan,  të cilët janë transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, për ndihmë mjeksore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Nga veprimet e shpejta është bërë e mundur identifikimi i autorëve ku vijon puna për kapjen e tyre.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

E diela sjell garat e notit, vrapit dhe çiklizmit, Veliaj: Një vit historik për Tiranën, të gjitha këto të mira vijnë prej investimeve