Sherr në një lokal në kryeqytet, dy 16-vjeçar qëllojnë me thikë dhe bëjnë për spital bashkëmoshatarin e tyre

Foto ilustruese

TIRANË- Gjatë mesditës së sotme në një lokal të kryeqytetit, gjatë një konflikti i cili agroavoi është qëlluar me thikë një i mitur.

Në zonën e ish-Nisherakut, dy 16-vjeçar E.Zh dhe A.A kanë qëlluar bashkëmoshatarin e tyre G. R, cili është dërguar menjëherë në spital për të marrë shërbimin e nevojshëm mjekësor.

Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dyshuar, ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Situata politike në Shqipëri, analisti nga Kosova për Report Tv: Përplasja Berisha-Basha, jashtë vlerave të demokracisë