Sherr në përfundim të ndeshjes! Lojtari i Tiranës valvit flamurin në mesin e fushës, ndërhyjnë ata të Partizanit (VIDEO)

 

Në përfundim të derbit Tirana-Partizani, pati edhe incidente.

Përplasja këtë herë ndodhi me lojtarin e Tiranës. Futbollisti i Tiranës, Albano Aleksi dhe një i Partizanit Valentino Murataj, u përplasën për një tifoz që valviti flamurin e Tiranës në mes të fushës.

Në këtë moment, ndërhynë edhe lojtarët e Partizanit, por më pasi sigurimi vendosi qetësi.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Tirana ‘pushton’ kryeqytetin! Xhixha bën "xixa" në derbi, ‘Bardheblutë’ leksion futbolli Partizanit me 10 lojtarë


M.Q./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje