Sherri me thika, zbulohet emri i viktimës dhe të plagosurit në Elbasan

1636141991_Screenshot1.jpg

Report Tv mëson se Florenc Kovaçi është viktima e sherrit të ndodhur këtë mbrëmje në Elbasan, ndërsa i plagosur në gjendje të rëndë ka mbetur vëllai i tij, Mikel Kovaçi, 19 vjeç. Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të bërë të mundur identifikimin e autorit.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Vrasje me thikë pas sherrit për një vajzë në Elbasan, një i plagosur në gjendje të rëndë! Arrestohet autori


M.Ç/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

Një javë pas zotimit ndaj agresionit rus në Ukrainë, Ministria e Jashtme kanadeze preket nga sulmi kibernetik