Sherri mes 2 ortakëve/ Pronarja e truallit ku u ndërtua pallati: Biznesmeni më ka marrë tokën, por nuk më ka dhënë lekët! (VIDEO)

Jemine Durishti është pronare e 30 metër katror tokë ku është ndërtuar pallati dhe që nuk ka marrë paratë. Në total sipas saj janë 4800 euro që nuk ia ka paguar bizmesmeni.

“Unë jam pronare e tokës, kam për të marrë 4800 euro, kam 3 muaj që vij fshihet ai. E ruan cuni i vogël me Fuoristradë, edhe thotë ‘do t’i japë, do t’i japë’ se jam në gjyq, se do marr në kredi, unë i dua ato lekë se dua të shtrohem në spital. Kam konflik me Bertin (Albert Allmuça). Nuk e di ca konglikesh ka ai, jam futur brenda në zyrë. Ka shitur nga 3 herë një hyrje, është mbytur në borxh, kush e di sa borxhe ka, nuk kam bërë kallëzim penal se nuk kam fuqi. Kërkoj nga shteti të më japë 4000 se i dua për spital, 800 le t’i mbaj. Kam punuar gjithë jetën nuk i km marrë njeri 1 qindarkë”, shprehet zona.


Lajmi kryesor:

Ndërtuesi në Tiranë plagoset me armë zjarri! Të lënduar dhe dy të tjerë! VIDEO e sherrit të përgjakur! Reagon biznesmeni: S'kam lidhje, nuk kam qenë në kantier


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)