Sherri në mesnatë në Tiranë, arrestohet holandezi 27 vjeçar! U kap nga policia me kokainë

Sherri në mesnatë në Tiranë, arrestohet holandezi 27 vjeçar! U kap nga policia me kokainë

Foto ilustruese

Ndeshja Feyenoord-Romë në Tiranë solli mijëra tifozë nga Holanda dhe Italia. Holandezi 27-vjeçar, i identifikuar si Kevin Ron De Baat u përfshi në një sherr në rrrugën “Abdi Toptani” rreth orës 00:10 të mbrëmjes së djeshme.

Forcat blu kur mbërritën në vendin e ngjarjes, shoqëruan të riun holandez pasi iu gjet dhe iu sekuestrua, në cilësinë e provës materiale, një sasi lënde e dyshuar narkotike e llojit kokainë.

Në përfundim të veprimeve u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Kevin Ron De Baat, i cili akuzohet për “Prodhim dhe shitje të narkotikëve”. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ U përfshinë në sherrin ku mbeti i plagosur një shqiptar, burg 15 ditë për 2 tifozë holandezë! Pritet ekspertiza për dëmtimet e të lënduarit, vendos fatin e të rinjve të huaj


A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord me përjashtimin e policëve që kanë përdorur Sky apo Encro Chat?×

Lajmi i fundit

Zjarr në një banesë në Dropull, lëndohet 55-vjeçari

Zjarr në një banesë në Dropull, lëndohet 55-vjeçari