Shfaqet duke bërë simbolin e shqiponjës, kryebashkiaku i Nju Jorkut mbështet bizneset e vogla të shqiptarëve

Shfaqet duke bërë simbolin e shqiponjës, kryebashkiaku i Nju Jorkut mbështet bizneset e vogla të shqiptarëve

Kryebashkiaku i Nju Jorkut, Eric Adams.

Me simbolin e shqiponjës është fotografuar kryebashkiaku i Nju Jorkut, Eric Adams.

Momenti i veçantë është fiksuar nga kamera e shqiptarit të Malit të Zi, Mark Gjonaj, i cili e ka falënderuar Adams për mbështetjen e tij ndaj bizneseve të vogla.

Duket se kryebashkiaku ka vizituar një biznes të një shqiptari në Nju Jork, pasi shihet teksa bën shqiponjën në një lokal.

Gjonaj është një figurë mjaft aktive politike në Nju Jork. Ai ka qenë dhe ish-anëtari i Komitetit të bizneseve të vogla.

“Faleminderit Eric Adams për mbështetjen për bizneset e vogla!”, shkruan ai.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës