Shijak, humb 9 vjecari
kërkohet prej 48 orësh

Shijak, humb 9 vjecari<br />kërkohet prej 48 orësh
Policia e Shijakut është vënë në alarm që prej ditës së shtunë për humbjen e një 9 vjecari.

Sabian Meta, banues në Sllmone, vetëm 2 km larg qendrës së Shijakut po kërkohet nga të afërmit e tij, ndërsa sipas informacioneve është parë në breg të lumit Erzen dhe brenda në qytet.

Gjyshi i tij Sh. Meta të shtunën pasdite kërkoi ndihmën e forcave të policisë, pasi vogëlushi vuan nga një sëmundje mendore.

Kërkimet vazhdojnë, duke qenë se policia ende nuk ka rënë në gjurmët e të humburit. ah/shqiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet