Shiste kokainë në Lushnjë, në pranga 39-vjeçari! Nën hetim 10 të tjerë, sekuestrohen 900 mijë lekë dhe 1 automjet

Shiste kokainë në Lushnjë, në pranga 39-vjeçari! Nën hetim 10 të tjerë, sekuestrohen 900 mijë lekë dhe 1 automjet

Foto ilustruese

LUSHNJË- Arkenant Maledhi ka rënë në pranga në Lushnjë pasi u kap duke shitur kokainë në doza. Nën hetim janë vënë edhe 10 persona të tjerë të cilët kanë qenë blerës të lëndës narkotike.

Policia ka arritur të sekuestrojë rreth 900.000 lekë, një automjet dhe një celular.

Në cilësinë e provës materiale, u sekuestruan 900 000 lekë, 4 aparate celulare dhe 1 automjet.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme."- thuhet në njofti

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Gjykata e Durrësit në kolaps, zvarriten gjyqet! Çera: 11 gjyqtarë kanë mbi 5 mijë dosje. Godina e rrënuar, nuk ofron siguri!

Gjykata e Durrësit në kolaps, zvarriten gjyqet! Çera: 11 gjyqtarë kanë mbi 5 mijë dosje. Godina e rrënuar, nuk ofron siguri!