Shiste kokainë në Elbasan, pranga 49-vjeçarit

Shiste kokainë në Elbasan, pranga 49-vjeçarit

Një 49-vjeçar nga fshati Tregan, Elbasan është arrestuar pasi shiste kokainë. Policia e ka arrestuar autorin në flagrancë dhe ka bërë një kontroll në banesë dhe automjetin e tij.

Gjatë këtij kontrolli është sekuestruar një peshore elektronike, celulari dhe automjeti me të cilin lëvizte 49-vjeçari. 

Të gjitha materialet në cilësinë e provës u dorëzuan në Prokurorinë e Elbasanit për veprime të mëtejshme.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

DIREKT/ Bayern Munich mposht 1-0 Arsenalin dhe kalon në gjysmëfinale! Manchester City 1-1 Real Madrid, ndeshja e Champions shkon me shtesë (GOLAT)

DIREKT/ Bayern Munich mposht 1-0 Arsenalin dhe kalon në gjysmëfinale! Manchester City 1-1 Real Madrid, ndeshja e Champions shkon me shtesë (GOLAT)