Shkaktoi aksidentin me dy viktima te '21 Dhjetori', arrestohet 30-vjeçari

Shkaktoi aksidentin me dy viktima te '21 Dhjetori', arrestohet 30-vjeçari

30-vjeçarit Emirjan Doko, i cili akuzohet si autor i aksidentit tragjik sot në Tiranë në kryqëzimin e '21 Dhjetorit', ku humbën jetën Luan Cenollari dhe Ali Bejo, i është komunikuar masa e arrestit me burg. Doko ndodhet te spitali i Traumës pas aksidentit, ndërsa akuzohet për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugore’’, “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit” dhe “Prodhimi, mbajtja, blerja apo shitja pa leje e armëve të ftohta”.


Lajmi kryesor:

Aksident në Tiranë/ I dehur e me semafor të kuq, 30-vjeçari i merr jetën policit të burgjeve që natën punonte taksist e pasagjerit të tij! Autorit iu gjet një pushkë në makinë (VIDEO+FOTO)


  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?



×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS