‘Shkeli’ lejen dhe ndërtoi një mur rrethues në autostradën Fier-Vlorë, IKMT e shemb

IKMT ka prishur një mur rrethues të një objekti në ndërtim e sipër në autostradën Fier-Vlorë në afërsi të Novoselës.

Sipas informacionit, ndërtuesi i këtij objekti kishte dalë jashtë lejes duke devijuar, çka bëri që sot që IKMT, shoqëruar edhe nga policia të niste shembjen e murit.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti afrikan mbërrin në Europë, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid edhe në vendin tonë?×

Lajmi i fundit

John

Qytetet e vogla të Shqipërisë: Atje ku fundjava është njësoj (monotone) si çdo ditë tjetër e javës