Shkeli urdhrin e mbrojtjes dhe dhunoi vëllanë, arrestohet 49-vjeçari në Tepelenë

Foto ilustruese

Një 49-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Tepelenë, i akuzuar se ka ushtruar dhunë ndaj vëllait të tij.

Me një njoftim për mediat, Policia bën me dije se në pranga ka rënë Qendrim Çunaj, i cili ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij, 48-vjeç, duke thyer edhe urdhrin e mbrojtjes të vendosur nga Gjykata.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kosova kundërshton nismën për bashkëpunim rajonal Ballkani i Hapur, si është sipas jush ky qëndrim?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Kritikoi trajnerin në Lojërat Olimpike, atletja s’guxon të kthehet në Bjellorusi, kërkon azil në vendet e europës