Shkodër, arrestohet 22 vjecari
Ndalohet me 10 kg kanabis

Shkodër, arrestohet 22 vjecari<br />Ndalohet me 10 kg kanabis
Forcat e Seksionit të Anti-drogës pranë Drejtorisë Policisë Qarkut Shkodër është bërë e mundur kapja dhe arrestimi në flagrancë e shtetasit Besmir Halim Bozha 22 vjec, lindur dhe banues në fshatin Rrajc qyteti Librazhd.

Arrestimi i këtij shtetasi ka ardhur si pasojë e një operacioni të mirëorganizuar të forcave të Anti-Drogës, ku iu gjetën me vete në një cantë rreth 10 kg e 14 gr lëndë narkotike e dyshuar si Canabis Sativa.

Materialet proceduriale në ngarkim të shtetasit Besmir Bozha do ti kalojne Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Shkodër, për veprën penale të “Prodhim dhe shitje e narkotikëve”. ah/shqiptarja.com/

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E djathta në Shqipëri, si parti leniniste

E djathta në Shqipëri, si parti leniniste