Shkodër/ Makina përplaset me shtyllën elektrike, plagoset rëndë 27-vjeçarja, u desh tre orë ta nxirrnin nga mjeti! Të lënduara edhe 2 vajza të tjera (VIDEO)

SHKODËR- Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Zeus të Shkodrës, ku një 27-vjeçare ka humbur kontrollin e makinës të cilën po e drejtonte dhe është përplasur me një shtyllë elektrike.

Për pasojë, kanë mbetur të plagosura shoferja e automjetit e identifikuar Erisa Gucija, 27-vjeçe dhe dy të reja që ishin pasagjere në makinë, të identifikuara si A. D., 21 vjeçe dhe B. G., 21 vjeçe.

Fillimisht u nxorën nga makina dy pasagjeret, kurse 27-vjeçarja u nxor pas disa orësh përpjekje nga ekipet zjarrfikëse. E reja që drejtonte mjetin është në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Shkodrës dhe ka nevojë emergjente për gjak.

Ndërsa dy vajzat e tjera ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Report Tv, makina është shkatërruar krejtësisht.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 21:14
Aksidenti në Shkodër, 27-vjeçarja në gjendje të rëndë për jetën! U desh tre orë ta nxirrnin nga makina

1701626239_shkoderaksident.jpg

Ersa Gucia 27-vjeçe ka mbetur e plagosur rëndë nga një aksident që ndodhi në orët e pasdites sot në Shkodër në fshatin Zeus.

E reja e cila ishte në timon, është në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Shkodrës dhe ka nevojë emergjente për gjak.

27-vjeçarja u nxor pas disa orësh përpjekje nga ekipet zjarrfikëse për shkak se makina ishte dëmtuar krejtësisht.

K.M/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?



×

Lajmi i fundit

Sillnin armë nga Kosova për t’i shitur në Shqipëri, arrestohen dy 19 vjeçarë në Tiranë! U sekuestrohet pistoletë me silenciator (EMRAT)

Sillnin armë nga Kosova për t’i shitur në Shqipëri, arrestohen dy 19 vjeçarë në Tiranë! U sekuestrohet pistoletë me silenciator (EMRAT)