Shkodër, vihet në pranga 24-vjeçari, dhunoi motrën dhe tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me të

Shkodër, vihet në pranga 24-vjeçari, dhunoi motrën dhe tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me të

Foto ilustruese

Një 24-vjeçar është vënë në pranga në Shkodër pasi ka dhunuar motrën e tij dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me të me dhunë. A.Q., u kap në kuadër të megaoperacionit ‘Sundimi i ligjit’. Ai ishte shpallur në kërkim dhe u vu në pranga falë informacioneve të siguruara nga inteligjenca policore.

'Në zbatim të planit të masave, të hartuar në kuadër të megaoperacionit mbarëkombëtar "Sundimi i ligjit", për kapjen e shtetasve të shpallur në kërkim, si dhe bazuar në informacionet e siguruara nga inteligjenca policore, specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit Shkodër kapën dhe vunë në pranga shtetasin A. Q., 24 vjeç, pasi ka dhunuar motrën e tijë, dhe ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë, me të.', thuhet në njoftimin e policisë. 

Ndërkohë në Vaun e Dejës, po në kuadër të megaoperacionit 'Sundimi i ligjit' u vu në pranga një 23-vjeçar. A.D., banues në Vaun e Dejës dyshohet se për motive të dobëta ka goditur me sende të forta një 24-vjeçar dhe i ka thyer xhamin e automjetit. Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka caktuar për 23-vjeçarin masën e 'Arrestit në burg'. 

'Gjithashtu, në zbatim të planit të masave në kuadër të megaoperacionit “Sundimi i ligjit, shërbimet e Komisariatit të Policisë Vau i Dejës arrestuan shtetasin A. D., 23 vjeç, banues në Vaun e Dejës, pasi dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me send të fortë një 24-vjeçar dhe ka thyer xhamin e automjetit të tij. Gjykata e Shkallës së Parë e Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër ka caktuar për këtë shtetas masën e sigurisë “Arrest në burg”. për veprat penale “Dëmtime të tjera me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës”.', thuhet më tej në njoftimin e policisë

G.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iliri: 06/04/2024 12:51

  Ç'farë janë këta tituj o Armiqtë të kombit Shqipëtar, (një deshi të kap motrën,tetri rrahu gran e ka abuzuar seksualisht me dy vajzat e tij njëra dy vjeçare).Po ku e dini ju si janë punët?nuk keni pak turp nga vetja për ato që ju shkruan dora?Apo bëni si në itali që ç'do krim që bëhet direkt e bënë Shqiptarë ose të huaj të tjerë, pasta mbas 2 ditësh na del që ishit Italianë dhe nga familje të "mira" biles.Unë nuk e di si kanë rrjedhur këto ngjarje janë apo nuk janë të vërteta,por një gjë di me siguri,se ai që mbush gazetat më të tillë tituj nuk ja don të mirë Shqipërisë NËNË.

  Përgjigju
  • Populli: 06/04/2024 14:10

   Ik or pall

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet miratuar rezoluta anti-korrupsion e propozuar nga PS?×

Lajmi i fundit

Helikopteri i kryeministrit të Armenisë bën ulje të detyruar në kufi me Azerbajxhanin, shkak moti i keq

Helikopteri i kryeministrit të Armenisë bën ulje të detyruar në kufi me Azerbajxhanin, shkak moti i keq