Shkodër/Oboti i përmbytur nga ujit, helmohet një 5-vjeçare, momenti kur transportohet me varkë drejt spitalit

Një vajzë 5-vjeçare është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës pasi ka shfaqur shenja të helmimit.

Dërgimi i saj është bërë me varkë nga Oboti drejt spitalit të Shkodrës, pasi banesa në të cilën ndodhej ishte e rrethuar nga uji.

Oboti prej kohësh është i përmbytur nga uji dhe kalimi bëhet vetëm me varkë. Në videon e siguruar nga Report Tv, vajza e vogël mbahet në krah nga një burrë për t'u dërguar me urgjencë drejt spitalit.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria skualifikohet nga Euro 2024, a ju pëlqeu loja e Kombëtares×

Lajmi i fundit

Sylvinho pas eliminimit: Dua të pushoj, kemi 5 muaj që punojmë pa ndërprerje! Shqipërisë i zbulova lojtarë për 10 vitet e ardhshme

Sylvinho pas eliminimit: Dua të pushoj, kemi 5 muaj që punojmë pa ndërprerje! Shqipërisë i zbulova lojtarë për 10 vitet e ardhshme